درباره ما

فروشگاه جبلی با بیش از نیم قرن سابقه فعالیت در صنعت دستگیره درب، قفل، یراق آلات و لوازم جانبی موفقیت خود را در گرو رضایت مشتریان می داند و رضایت مشتریان تنها برگ برنده ما می باشد. ما در فروشگاه جبلی تلاش می کنیم تنوع موثری از محصولات را به مشتریان پیشنهاد نموده و با رویکرد عرضه انواع محصولات که مورد نیاز مشتریان است به سلایق متنوع مشتریان پاسخ دهیم.

محصولات ما از خوشنامترین برند ها و دارای بهترین کیفیت هستند و ما به دنبال ایجاد روابط قوی و تسهیل این روابط بین تولید کننده و مصرف کننده نهایی هستیم  تا با هدایت و برنامه ریزی و نظارت بهتر و آسان تر، دریافت سفارشات انجام شود.
با وجود اینکه انجام فعالیت های عمده فروشی در کنار امور خرده فروشی در مجموعه ما صورت می گیرد و خرید از مجموعه فروشگاهی ما در حجم و مقیاس بالایی می باشد، ما در مقایسه با سایر فروشگاه ها کالاها را با قیمت پایین تری به دست مصرف کننده می رسانیم.

یکی از فعالیت های نوین ما ایجاد فروشگاه هوشمند و دانش بنیان در سراسر ایران است که حاصل آن امنیت و آرامش خرید برای مشتریان خواهد بود. نیاز و انتظار مشتری نقطه شروع همه ملاحظات استراتژیک ما است لذا ضمن ارائه قیمت بهینه، بر کانون های تغییر رشد، بهبود و گسترش نوآوری تاکید می کنیم. هدف ما فراتر از تامین کالاهای مورد نیاز مشتریان است که نتیجه آن خرید آسان، حذف واسطه ها، ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب است تا با خلق تجربه ای متفاوت و دلنشین برای مشتریان، آن ها با آرامش و رضایت کامل فروشگاه را ترک کنند.

استفاده از سیستم های نرم افزاری برای کنترل موجودی سفارشات مشتری، پیش بینی فروش، تجزیه و تحلیل اطلاعات از مهمترین نشان دهنده های رویکرد جدید در مکانیسم فروش، فروشگاه جبلی در بین سایر فروشگاه ها می باشد.
مشاوره رایگان در مورد محصولات فروشگاه، همراه بودن با مشتریان گرامی ازمرحله ثبت سفارش توسط مشتری تا مرحله تحویل کالا ازطریق نرم افزارهای به روز با کمترین هزینه و آسان ترین شیوه ی پرداخت در کوتاه ترین زمان برای ارسال سفارشات، تنها گوشه ای از تغییرات نوین در فروشگاه جبلی می باشد.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری